Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vyhliadkova_veza_upr.jpg
Foto: sutazduben.sk
20. júna 2017 Novinky od ZilinaDen.sk© ZilinaDen.sk

Zverejnili výzvu na predkladanie ponúk na Vyhliadkovú vežu na Dubni

Vyhliadková veža na Dubni by mohla byť onedlho realitou. Oblastná organizácia cestovného ruchu Malá Fatra pred pár dňami zverejnil výzvu na predkladanie ponúk týkajúcich sa výstavby vyhliadkovej veže.

„Architektonické tvarové a výrazové riešenie stavby je v jednoduchej geometrickej forme kvádra s obĺžnikovým pôdorysom. Samotný objekt je umiestnený vedľa turistického chodníka s orientáciou dlhšej strany vyhliadkovej plošiny na panorámu mesta Žilina. Pri vstupe do veže je vytvorený krytý priestor s drevenou lavicou pre posedenie a oddych návštevníkov. Na stenách je umiestnená informačná tabuľa o prírodných pozoruhodnostiach a je možné načerpať zaujímavé znalosti o histórii okolia. Vyhliadková veža je navrhovaná ako voľne prístupná, s minimálnymi nárokmi na prevádzku a údržbu,“ uvádza sa vo výzve.

Predpokladaná hodnota zákazy je 269 435,57 eura. Od zadania zákazky by mala veža stáť do 120 dní. Lehota na predkladanie ponúk je do 10. júla do 10. hodiny.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.