Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nova_ambulancia.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
FNsP v Žiline
13. februára 2017 Novinky od ZilinaDen.skTS, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

V žilinskej nemocnici pribudla plastická a estetická chirurgia

Fakultná nemocnica s poliklinikou (FNsP) v Žiline otvorila nový ordinariát plastickej a estetickej chirurgie, ktorého súčasťou je ambulancia plastickej a estetickej chirurgie pre dospelých aj deti.

„Vzhľadom na to, že nemocnica zabezpečuje zdravotnú starostlivosť nielen pre obyvateľov Žiliny a okolia, ale aj Oravy, Kysúc a časti Považia, chceme pacientovi poskytnúť vyšší komfort v zmysle vzdialenosti. Cez Žilinu prechádzalo veľké množstvo pacientov, ktorí už dnes môžu byť u nás ošetrení,“ povedal riaditeľ nemocnice Ivan Mačuga.

Plastická a estetická chirurgia sa v žilinskej fakultnej nemocnici objavuje po prvý raz za 90 rokov existencie chirurgického oddelenia. „Naším cieľom je venovať sa nielen pacientom s plasticko-estetickým problémom, ale tiež onko-dermatologickým pacientom, pacientom s kožnými problémami či pacientom vyžadujúcim rekonštrukciu po úraze,“ dodala lekárka chirurgického oddelenia nemocnice Kamila Hamarová.

Ambulancia sa nachádza v budove polikliniky na prvom poschodí a má aj časť, v ktorej sa vykonávajú drobné ambulantné operačné výkony a výkony jednodňovej chirurgie. Funguje zatiaľ dvakrát do týždňa – v utorok a vo štvrtok.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.