Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť galériu
Zľava: Roman Tomas a Radim Hruška. Foto: SITA
4. decembra 2017 Šport od ZilinaDen.skSITA, © SITA 2017 Diskusia()

Žilina nestačila na domáci Zvolen

Domáci hokejisti HKM Zvolen zvíťazili 4:1 nad hráčmi MsHK Doxxbet Žilina 4:1 v stretnutí nedeľňajšieho 25. kola slovenskej Tipsport ligy. Skóre otvoril v 6. min domáci útočník Lukáš Jurík, no hosťom sa v 16. minúte podarilo v presilovke vyrovnať zásluhou Petra Mikuša.

Rozhodnutie priniesla tretia tretina, keď za domácich v priebehu pol minúty skórovali Petr Obdržálek a Martin Ďaloga, na čo už hostia nedokázali zareagovať. Zvolen si so ziskom 55 bodov upevnil tretiu pozíciu v ligovom poradí, Žilina má 33 bodov a je siedma.

MSHK Žilina
Nový tréner MsHK Doxxbet ŽŽilina Petr Rosol. Foto: SITA

Hokej – Tipsport liga 2017/2018 – 25. kolo – nedeľa:

HKM Zvolen – MsHK Doxxbet Žilina 4:1 (1:1, 0:0, 3:0)

Góly: 6. L. Jurík (Síkela), 49. Obrdžálek (O. Steen), 49. Martin Ďaloga (L. Jurík, Matis), 59. Chovan – 17. P. Mikuš (Handlovský)
Vylúčení: 1:3 na 2 min, navyše Hraško (Zvolen) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Stano, J. Konc – Šefčík, Junek 1 039 divákov

Zostavy:

Zvolen: Nieminen – Ross, Drgoň, J. Kováčik, T. Bokroš, Wharton, Hraško, Andersons, Ťavoda – Obdržálek, O. Steen, Coffman – Michal Chovan, M. Kytnár, Šišovský – Matis, L. Jurík, T. Török – Martin Ďaloga, V. Fekiač, Síkela
Žilina: T. Tomek – Juraško, P. Mikuš, Chaloupka, Poulin, Michal Roman, Harant, Mendrej, Hatala – Klimenta, Handlovský, M. Tvrdoň – J. Jurík, R. Hruška, R. Tomas – Stupka, Švihálek, Rogoň – Váňa, Holovič, F. Ondruš