Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7688_kkts slovensko 2018 640x420.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
8. októbra 2018 SlovenskoSprávy od ZilinaDen.sk Diskusia()

Už za pár dní štartuje konferencia Kam kráčajú telekomunikačné siete

SENEC 8. októbra 2018 (WBN/PR) – Spoločnosť ISP Consulting si dovoľuje  pozvať všetkých regionálnych poskytovateľov internetu na tradičnú jesennú konferenciu Kam kráčajú telekomunikačné siete 2018,  ktorá sa bude konať tento rok na novom mieste v Hoteli SENEC**** v oblasti Slnečné jazerá v termíne 18. októbra 2018.

Konferencia Kam kráčajú telekomunikačné siete Slovensko je určená managementu a technikom poskytovateľov služieb elektronických komunikácií, predovšetkým poskytovatelom internetu, projekčným kanceláriám venujúcim sa výstavbe telekomunikačných sietí a zástupcom krajov a obcí.

Riaditelia a zamestnanci stavebných úradov, starostovia a obecní zastupitelia sa tu môžu zoznámiť s platnou a pripravovanou legislatívou týkajúcou sa výstavby a prevádzky vysokorýchlostných sietí vrátane Európskeho regulačného rámca. Stretnutie s poskytovateľmi služieb elektronických komunikácií, ktorí sú zároveň investormi do infraštruktúry, umožní získať kontakty a prípadne urýchliť výstavbu tak  potrebných sietí novej generácie.

Riaditelia a učitelia stredných a vyšších odborných škôl s technickým zameraním si tu môžu dohodnúť spoluprácu s lokálnymi poskytovateľmi internetu, ktorí sú často významnými zamestnávateľmi v regiónoch. Nemenej významné je takéto stretnutie pre študentov vysokých škôl, ktorí tu môžu nájsť svojho budúceho zamestnávateľa, či sa inšpirovať pre svoje vlastné podnikanie.

Súčasťou konferencie je aj výstava KKTS Expo, vďaka ktorej má účastník konferencie možnosť zoznámiť sa s najmodernejšou telekomunikačnou technikou.

Konferencia KKTS má na Slovensku tradíciu od roku 2015, v Českej republike od roku 2008.

Registrujte seba a svojich  kolegov čo najskôr, počet registrácií každý deň rastie. Pokiaľ nepatríte k partnerom konferencie, kliknite prosím v registračnom formulári na tlačidlo „účastník“. Celý program a registračný formulár nájdete na tejto adrese: https://www.konference.ispconsulting.cz/kam-kracaju-telekomunikacne-siete-senec-2018/registracia

Viac k témam: internet, ISP Consulting, Kam kráčajú telekomunikačné siete 2018, Kam kráčajú telekomunikačné siete Slovensko, konferencia
Zdroj: Webnoviny.sk – Už za pár dní štartuje konferencia Kam kráčajú telekomunikačné siete © SITA Všetky práva vyhradené.

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.