Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dieta kresba pixabay.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
31. júla 2017 Novinky od ZilinaDen.skSITA, © SITA 2017

Tri mestské škôlky hlásia ešte voľné miesta

Tri žilinské mestské materské školy ešte hlásia voľné miesta pre školský rok 2017/2018. Deti od troch do šiestich rokov dokážu od septembra prijať škôlky v mestských častiach Zádubnie a Zástranie a na sídlisku Hájik na Petzvalovej ulici.

„V prípade záujmu je nutné kontaktovať riaditeľky mestských škôl. Prijímanie detí sa uskutočňuje v zmysle vyhlášky o materskej škole. Konkrétne podmienky prijatia si určuje každá materská škola samostatne,“ uviedol hovorca mesta Pavol Čorba.

Po konzultácii s riaditeľskou škôlky je zákonný zástupca dieťaťa povinný doručiť písomnú žiadosť spolu s potvrdením o zdravotnom stave dieťaťa od všeobecného lekára. V prípade, že ide o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, je nutné priložiť aj vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie. Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie si rodičia môžu stiahnuť na webovej stránke mesta.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.