Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť galériu
Zľava: Kapitán Michal Škvarka z MŠK Žilina, kapitán Peter Kleščík a Martin Šulek z AS Trenčín a Samuel Mráz z MŠK Žilina. Foto: SITA
17. septembra 2017 Šport od ZilinaDen.skSITA, © SITA 2017

Trenčín pod novými trénermi skončil s výpraskom v Žiline

Trénerskemu tandemu AS Trenčín Roman Marčok – Vladimír Cifranič nevyšla premiéra na lavičke, úradujúci majster MŠK Žilina na vlastnom ihrisku deklasoval ich zverencov 5:1 v sobotňajšom stretnutí 8. kola slovenskej futbalovej Fortuna ligy.

Domáci rozhodli už v prvom polčase, na gól Miroslava Káčera síce odpovedal Antonio Mance, ale „šošoni“ ešte pred prestávkou udreli gólmi Lukáša Jánošíka a Filipa Kašu. Po zmene strán sa v priebehu dvoch minút presadili Michal Škvarka a Nikolas Špalek a dokonali skazu hostí. AS Trenčín nezvíťazil v siedmom ligovom zápase v sérii a v ligovej tabuľke okupuje 10. miesto. Naopak, Žilina po rozpačitom úvode ročníka dosiahla tretí triumf po sebe a priebežne sa posunula na štvrtú priečku.

Futbal – Fortuna liga 2017/2018 – 8. kolo – sobota:

MŠK Žilina – AS Trenčín 5:1 (3:1)

Góly: 21. Káčer, 38. L. Jánošík, 44. Kaša, 71. Škvarka, 73. Špalek – 28. Antonio Mance, bez kariet, rozhodovali: Pavlík – Peter Kováč, Galo, 3 762 divákov

Zostavy:

Žilina: Volešák – Vallo, Kaša, Králik, Mazáň – Káčer, I. Díaz, Škvarka (89. Cociuc) – Špalek, S. Mráz (76. Lačný), L. Jánošík (69. Otubanjo)
Trenčín: Šemrinec – M. Šulek (41. Čögley), Kleščík, Lawrence, Skovajsa – El Mahdioui – Paur, Ubbink (73. Čatakovič) – H. Gong, Antonio Mance, Beridze (63. Azango)