Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestsky urad za.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Po právne rady si môžu záujemcovia prísť na Mestský úrad v Žiline. Foto: zilina.sk
18. apríla 2018 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk Diskusia()

Právnici budú v stredu v Žiline podávať rady zadarmo

Služby právnikov bývajú zvyčajne finančne i časovo náročné a mnohí ľudia si túto pomoc často nemôžu dovoliť. V stredu 25. apríla si však Žilinčania budú môcť prísť po právne rady na mestský úrad úplne zadarmo. 

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie organizuje aj v tomto roku v Žiline bezplatné právne poradenstvo. Zástupcovia komory budú v zasadačke Mestského úradu v Žiline bezplatne radiť v oblastiach pracovného, rodinného, civilného i trestného práva. K dispozícii budú v čase od 9. do 14. hodiny.

Právnici počas poradenstva najčastejšie riešia problémy súvisiace s predajom či kúpou nehnuteľnosti, pomáhajú pri rozvodoch či dedičskom konaní, radia v oblastiach medziľudských vzťahov, rodinného práva, ale i majetkových sporov. Ich snahou je pomôcť obyvateľom s prvotnou orientáciou v ich probléme, ktorý si vyžaduje právne riešenie. Radia im, ako je pri konkrétnom probléme možné konštruktívne právne postupovať tak, aby sa dopracovali k želanému výsledku.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.