Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustracne_foto_jasle.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: zilina.sk
14. marca 2017 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Potrebujete dieťa umiestniť do jaslí? Tie v Žiline ešte majú voľné miesta

V jasliach patriacich pod správu mesta sú stále voľné miesta. Rodičia, resp. zákonní zástupcovia môžu stále možnosť prihlásiť svoje dieťa do týchto zariadení.

V Žiline pôsobí v súčasnosti viacero detských jaslí, ktoré ponúkajú voľné miesta. Jasle na Puškinovej 14 majú voľných 20 miest a detské jasle Veľká okružná 82 majú 15 voľných miest.

O prijatie dieťaťa do jaslí môžu písomne požiadať odbor sociálny, zdravotný a bytový Mestského úradu v Žiline, rodičia i zákonní zástupcovia, ktorí majú trvalý pobyt na území mesta Žilina.

Žiadosť o prijatie dieťaťa do detských jaslí si môžu záujemcovia vyzdvihnúť v Klientskom centre Mestského úradu v Žiline. Tlačivá nájdu aj na webovej stránke mesta v sekcii Občan/Klientske centrum/žiadosti a tlačivá. Bližšie informácie poskytnú pracovníci odboru sociálneho, zdravotného a bytového na tel. č.: 041/70 63 407, 041/70 63 503.

Do detských jaslí môže byť prijaté dieťa od dovŕšenia jedného roka do troch rokov. Z dôvodu zdravotnej indikácie dieťaťa a lekárskeho posudku odborného lekára môže dieťa navštevovať zariadenie detských jaslí od jedného do piatich rokov.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.