Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Traktory pixabay.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
4. mája 2018 Novinky od ZilinaDen.skKR PZ v Žiline, © ZilinaDen.sk Diskusia()

Poľnohospodári budú protestovať, polícia upozorňuje na dopravné obmedzenie

V piatok medzi 13. až 16. hodinou ohlásili poľnohospodári protestnú jazdu s poľnohospodárskou technikou.

Pôjdu po trase: Rajec – Ul. Kostolná, Hollého ďalej už cesta 1/64 Rajecká – Mostná – Nemocničná – cez križovatku Košická – ďalej smer Ľavobrežná po estakádu v smere Rajec – Prievidza – Rajecká v smere – 1/64  až po Rajec.

Na protestnej jazde by sa mali zúčastniť iba poľnohospodárske traktory z Rajca a je možný predpoklad pripájania sa ostatných traktorov po trase z rôznych poľnohospodárskych subjektov, zoskupení či iných súkromne hospodáriacich roľníkov.

V meste Žilina na Ľavobrežnej je predpoklad zapojenia sa traktorov od Terchovej, ktoré pôjdu ďalej na estakádu v smere na Rajec a odpoja sa na Ul. Mostnej v smere Nemocničná – križovatka Košická a následne výpadovku späť na Terchovú.

Traktory by mali mať označenia protestnej jazdy rôznymi transparentmi.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.