Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dopravné obmedzenia
ilustračné: SITA
27. júla 2018 Novinky od ZilinaDen.skKR PZ v Žiline, © ZilinaDen.sk Diskusia()

Polícia upozorňuje na dočasné dopravné obmedzenia, ktoré potrvajú od piatka do nedele

Kvôli výmene asfaltového krytu vozovky bude od piatka 21. hodiny úplne uzavretý zjazd z estakády od Čadce na Kragujevskej ulici. Čiastočne bude uzavretý aj pravý jazdný pruh na ceste I/61. Obmedzenia potrvajú do nedele do 15. hodiny.

Cestná premávka zo smeru od Čadce, resp. Martina či Terchovej bude z titulu uzavretia zjazdnej vetvy pokračovať po ceste I/60 a následne bude dočasným dopravným značením smerovaná na križovatku „Rondel“, kde sa otočí a späť po ceste I/60 zjazdnou vetvou (smer Prievidza resp. centrum – Bratislava) sa dostane na cestu I/61 do smeru Bratislava. Doprava od Martina, resp. Terchovej bude už v predchádzajúcich križovatkách (s cestou II/583 a I/18 Košická) nasmerovaná na prieťah (Nemocničná ulica).

Cestná premávka bude v prípade čiastočnej uzávierky Kragujevskej ulice dopravným značením a zariadeniami usmernená do ľavého jazdného pruhu o šírke 3,5 m. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť funkčnosť pravých odbočení k podnikateľským subjektom ležiacich po pravej strane v smere CA – BA (teda funkčnosť autobusovej zastávky Kragujevská, križovatky pred čerpacou stanicou, obslužnosť samotnej čerpacej stanice, ako aj križovatku s MK Oceliarska).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.