Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Soccer, futbal, lopta
ilustračné: depositphotos.com
16. augusta 2016 Novinky od ZilinaDen.skKR PZ v Žiline, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Polícia chystá v súvislosti so štvrtkovým futbalovým zápasom bezpečnostné opatrenia

Futbalové stretnutie medzi mužstvami AS Trenčín a Rapid Viedeň sa uskutoční 18. augusta. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline na ten deň chystá bezpečnostné opatrenia, do ktorých zapojí niekoľko stoviek policajtov a primeraný počet techniky.

Z uvedeného dôvodu budú najmä v blízkom okolí futbalového štadióna aj dočasné obmedzenia dopravy. Týka sa to ulíc P. O. Hviezdoslava, Kysucká, Uhoľná, Športová, Ľavobrežná a Kálov. Na Uhoľnej nebude možné počas dňa parkovať a na premávku tam bude dohliadať mestská polícia.

Policajti budú dohliadať aj na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. Svoju pozornosť zamerajú predovšetkým na okolie futbalového štadióna, kde budú riadiť a usmerňovať dopravu. Najmä v blízkom okolí futbalového štadióna treba počítať so zhustenou premávkou.

Polícia žiada občanov, aby sa vo štvrtok 18. augusta v popoludňajších a večerných hodinách pre vlastnú bezpečnosť vyhli prechádzkam a parkovaniu vozidiel v centre mesta.

Opatrenia prijal aj organizátor futbalového stretnutia, ktorý okrem iného upozorňuje, že na tribúny vyhradené pre fanúšikov AS Trenčín (všetky s výnimkou Severnej tribúny) nebudú z bezpečnostných dôvodov vpustení občania s rakúskymi identifikačnými dokladmi aj v prípade, že budú mať zakúpenú platnú vstupenku.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.