Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvorme_srdcia_rodinam_zilina 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zilina.sk
24. mája 2016 Podujatia a kultúra od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Podujatie Otvorme srdcia rodinám potešilo každého rodiča

V Mestskom divadle Žilina sa v pondelok 23. mája pri príležitosti Svetového dňa rodiny, ktorý bol v nedeľu 15. mája, konalo podujatie s názvom Otvorme srdcia rodinám.

V roku 1993 Organizácia spojených národov vyhlásila 15. máj za Svetový deň rodiny. V tento dátum si celý svet pripomína dôležitosť rodiny, ktorá je základnou stavebnou bunkou spoločnosti. Úloha rodičov je krásna a náročná zároveň. Všetkým rodičom sa primátor mesta Žilina Igor Choma poďakoval za ich obetavosť a lásku, ktorú rozdávajú plným priehrštím.

Otvorme_srdcia_rodinam_zilina 3.jpg
Pre rodičov vystúpili aj žilinské mažoretky Diana. Foto: zilina.sk

„Dnes nás sem všetkých priviedla jedna krásna udalosť, a to oslava Svetového dňa rodiny. Nie je na svete dôležitejšej, zodpovednejšej a krajšej úlohy, ako je úloha rodičov. Rodičia vytvárajú prostredie pre rodinu, vďaka čomu vzniká harmónia a pokoj. Mnoho detí sa bojí prísť domov so zlou známkou. Myslím si, že rodina je tu na to, aby svojím deťom pomohla a nie len karhala. Ja si svojich rodičov a svoju rodinu veľmi vážim a vždy sa teším na spoločné stretnutia a strávený čas. Týmto chcem poďakovať organizátorom a deťom za prípravu podujatia a Vám, milí rodičia, príjemnú zábavu, zaslúžite si to,“ prihovoril sa hosťom Igor Choma.

Celé podujatie sprevádzal bohatý kultúrny program, ktorý si pripravili samotné deti ako poďakovanie pre svoje rodiny a rodičov.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.