Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Detske topanky jasle pixabay.com_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
2. augusta 2017 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk

Plánujete dať svoje dieťa do jasieľ? Mesto má ešte voľné miesta

Kapacita detských jaslí v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Žilina nie je stále naplnená. Rodičia, prípadne zákonní zástupcovia majú stále možnosť prihlásiť dieťa od dovŕšenia jedného roka do troch rokov veku do jaslí.

Vzhľadom na to, že kapacita Detských jaslí Puškinova 14 a Veľká okružná 82 nie je naplnená, môžu rodičia, prípadne zákonní zástupcovia s trvalým pobytom na území mesta Žilina alebo s trvalým pobytom mimo mesta Žilina písomne požiadať odbor sociálny a bytový Mestského úradu v Žiline o prijatie dieťaťa do detských jaslí.

Žiadosť o prijatie dieťaťa do jaslí si môžu záujemcovia vyzdvihnúť v Klientskom centre Mestského úradu v Žiline. Tlačivá nájdu aj na webovej stránke mesta v sekcii Občan/Klientske centrum/žiadosti, tlačivá/odbor sociálny a bytový. Bližšie informácie im poskytnú pracovníci odboru sociálneho a bytového na tel. č. 041/70 63 407, 041/70 63 503 (Klientske centrum).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.