Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Andreja_kmeta_za_msmaps.google.sk_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
maps.google.sk
26. júla 2016 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Neviete, kam so svojím drobcom? Ešte je voľných niekoľko miest v materských školách

Do 12. augusta je otvorených deväť mestských materských škôl s kapacitou 865 detí.

V prvom termíne od 1. do 22. júla bolo v 10 materských školách v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Žilina k dispozícii 900 miest, rodičia prihlásili 587 detí. V druhom termíne, ktorý začal 25. júla a trvá do 12. augusta, je otvorených 9 materských škôl s kapacitou 865 detí. Zatiaľ bolo prihlásených 497 detí, naplnenosť je teda 57 %.

V prípade záujmu zo strany rodičov je po dohode s ich riaditeľkami ešte možné dieťa prihlásiť do ktorejkoľvek z otvorených materských škôl.

Otvorené materské školy v termíne od 25. 7. do 12. 8.: MŠ pri ZŠ Do Stošky 5, MŠ Andreja Kmeťa 15, MŠ Predmestská 27, MŠ Bajzova 9, MŠ Suvorovova 2797/20, MŠ Gemerská 1772, MŠ Trnavská 2993/21, MŠ pri ZŠ J. Závodského 16, MŠ pri ZŠ Gaštanová 80.

Okrem týchto materských škôl majú rodičia možnosť prihlásiť dieťa aj do Evanjelickej MŠ Lichardova 40.

Ďalšie informácie nájdete na stránkach odboru školstva a mládeže Mestského úradu v Žiline.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.