Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8i4a7110.jpg
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Kompava
17. júna 2021 Novinky od Informačný servis Diskusia()

Nemáte čas na cvičenie, no túžite po sexi krivkách? E-Fit je správna voľba!

Priamo v centre Žiliny na Národnej ulici vyrástlo nové moderné E-fit štúdio Kompava. E-fit štúdio je súkromné fitness centrum, ktoré je vhodné pre všetkých, ktorí nemajú radi klasické posilňovne, radi cvičia v súkromí alebo vôbec nestíhajú cvičiť.

Dosiahnuť svoje ciele a vytúženú postavu môžete vďaka E-fit cvičeniu len za 2x 20 minút týždenne. Cvičenie prebieha pomocou elektro-svalovej stimulácie (EMS), čo znamená, že prístroj E-Fit súbežne počas cvičenia stimuluje svaly celého tela.

Metóda elektrickej stimulácie s prístrojom E-Fit sa používala predovšetkým na liečebnú rehabilitáciu po úrazoch a poraneniach, na liečbu nesprávneho držania tela či na preventívne posilnenie oslabených svalov chrbtice a kostrového svalstva.

8i4a7217.jpg
Foto: Kompava

Zároveň sa zistilo, že toto cvičenie má pozitívny vplyv aj na spevňovanie svalstva, efektívnejšie spaľovanie tukov, elimináciu celulitídy, formovanie postavy a množstvo ďalších benefitov.

V rukách vysoko kvalifikovaných trénerov E-Fit prístroj môže nahradiť nielen všeobecný kondičný tréning, ale môže byť zameraný aj na dosiahnutie špecifických tréningových cieľov. Práve spojenie vykonávania jednoduchých cvikov s elektrickou stimuláciou svalstva dosahuje 10-krát väčší účinok vo vývoji svalstva a v spaľovaní tukov, ako keby ste tieto dve činnosti vykonávali zvlášť. A to všetko v priebehu 20 minút.

 „20 minútové cvičenie s E-Fit prístrojom sa rovná bežnému cvičeniu 1,5 hodiny v posilňovni!“

8i4a7226.jpg
Foto: Kompava

Aké sú ďalšie výhody tréningu s pomocou EMS?

Okrem stimulácie celého tela, spaľovania tukov a cieleného posilňovania, cvičenie s pomocou EMS:

 • zlepšuje cirkuláciu krvi (prekrvenie podkožného tkaniva a pokožky),
 • eliminuje celulitídu,
 • zrýchľuje metabolizmus,
 • podporuje rozhýbanie lymfatického systému,
 • redukuje kĺbovú záťaž,
 • zlepšuje držanie tela vďaka aktivácii hlbokých svalov,
 • prispieva k znižovaniu bolestí chrbta,
 • cvičenie je vhodné aj ako rehabilitácia pri poruchách pohybových orgánov, po operáciách chrbtice, po športových úrazoch a svalových natiahnutiach.
Img_3605_1.jpg
Foto: Kompava

Pre koho je cvičenie s E-fit vhodné?

Pokiaľ máte radi súkromie, ste pracovne vyťažený/á a najlepšie vám vyhovuje vlastné tempo a odborné vedenie, potom je pre vás E-fit tá najsprávnejšia voľba. S príchodom do E-fitu Kompava môžete zahodiť všetky starosti za hlavu a iba si vychutnávať kvalitný tréning.

„Počas celého tréningu je klient vo fitku sám, iba pod dozorom osobného trénera.“

Img_3708.jpg
Foto: Kompava

Ako prebieha E-fit tréning?

V E-Fit štúdiu nepotrebujete okrem uteráka na osprchovanie nič. Dostanete bavlnený tréningový úbor, na ktorý vám tréner oblečie špeciálnu E-fit vestu a E-fit šortky, ktoré potom pripojí k E-fit prístroju.

Pred a počas tréningu dostanete hypotonický nápoj Hypofit, ktorý vám dodá všetky potrebné minerály, ktoré vypotíte.

Na úvod tréningu vás tréner oboznámi o priebehu tréningu, na ktorom ste sa po vzájomnej dohode dohodli. Na začiatok spravíte niekoľko cvikov na zahriatie organizmu a E-Fit tréning sa môže začať.

Img_3771.jpg
Foto: Kompava

Postavíte sa do základného postoja a tréner vám vysvetlí a nastaví intenzitu elektrických impulzov na jednotlivých svalových partiách. 20 minútový tréning prebieha pod neustálym dozorom osobného trénera s maximálnou pozornosťou zameranou na správnosť vykonávaných cvikov. Na koniec tréningu absolvujete krátku relaxáciu celého tela.

Po skončení tréningu dostanete proteín na doplnenie bielkovín a na regeneráciu svalstva.

Img_3792.jpg
Foto: Kompava

Ďalšie služby, ktoré v žilinskom E-Fit štúdiu nájdete:

 • Osobné poradenstvo v oblasti výživy a zdravia.
 • Predaj výživových doplnkov slovenskej značky Kompava.
 • Zostavenie jedálnička na mieru.
 • Individuálne tréningové a nutričné plány.
 • Pre verných zákazníkov členské zľavy a výhodné permanentky.
 • Pre zákazníkov E-Fit štúdia zľava 12% na výživové doplnky.
Img_3825.jpg
Foto: Kompava

Kde sa štúdio E-Fit nachádza?

E-fit štúdio nájdete na Národnej ulici číslo 7 v Žiline.

Po pešej zóne na ľavej strane smerom od OC Mirage. Vstup do budovy vedie cez hlavné dvere do Ľudovej jedálne a štúdio sa nachádza na 1. poschodí. Parkovanie je v OC Mirage 2 hodiny zadarmo.

Img_3872.jpg
Foto: Kompava

Pokiaľ chcete vyskúšať prvý tréning so zľavou 50 %, objednajte sa telefonicky 0901 722 022 alebo mailom [email protected].

Informačný servis

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.