Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Rosenfeldov palác
SITA
11. októbra 2016 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Návštevné hodiny Rosenfeldovho paláca, Burianovej veže a Loretánskej kaplnky upravili

Vzhľadom na veľký záujem o prehliadky Rosenfeldovho paláca, Burianovej veže a Loretánskej kaplnky sa mesto rozhodlo čas prehliadok upraviť.

V Rosenfeldovom paláci trvá prehliadka 45 min. a kapacita je 30 osôb. Priestory sú prístupné od pondelka do piatka do 9.30 do 15.00 hod. Burianovu vežu si pozriete sa 40 minút, maximálna kapacita je 20 osôb. Mimo sezóny – od 1. októbra do 31. mája, je veža otvorená v utorok o 10., o 14. a o 15. hodine. Vo štvrtok je otvorená o 10. a o 15. hodine.

Počas hlavnej sezóny – od 1. júna do 30. septembra, je otvorené v pondelok a v utorok o 10., o 14. a o 15. hodine a vo štvrtok o 10. a o 15. hodine.

Do Loretánskej kaplnky sa na jeden vstup dostane maximálne 12 osôb, dĺžka prehliadky je 30 min. Kaplnka je otvorená v utorok o 10.50 hod. a vo štvrtok o 10.50 a o 14.15 hod.

Na prehliadky sa treba objednať v Turistickej informačnej kancelárii.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.