Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Oceneni ziaci zilina.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zilina.sk
19. júna 2018 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk Diskusia()

Najlepší žilinskí žiaci si prevzali ocenenia za prospech a prezentáciu Žiliny

Sedemnásť žiakov zo základných a základných umeleckých škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta si v utorok prevzalo z rúk žilinského viceprimátora Patrika Gromu ocenenia za vynikajúci prospech a úspešnú reprezentáciu Žiliny v rôznych aktivitách.

Žilinská radnica im takýmto spôsobom poďakovala za snahu a vytrvalosť pri dosahovaní výnimočných výsledkov. V priestoroch Rosenfeldovho paláca sa stretlo desať najlepších žiačok a sedem najlepších žiakov, ktorí úspešne zastupovali nielen svoju školu, ale aj robili dobré meno mestu na krajských, celoštátnych a medzinárodných súťažiach.

„Blíži sa koniec školského roka a pri tejto príležitosti už niekoľko rokov oceňujeme výnimočných mladých ľudí. Za týmito úspechmi stoja neraz desiatky hodín tréningov, učenia a zdokonaľovania sa. Rád by som im pogratuloval k úžasným vedomostiam, zručnostiam, schopnostiam a talentu. Vďaka patrí nielen im, ale aj ich rodičom a pedagógom, ktorí im vytvárajú kvalitné podmienky pre ich vzdelávanie a osobnostný rast,“ uviedol po oceňovaní zástupca žilinského primátora Patrik Groma. K blížiacim sa prázdninám zaželal všetkým veľa oddychu a nových zážitkov, a aby sa radosť z dosiahnutých úspechov preniesla i do ďalšieho školského roka.

Ocenenia si prevzali títo žiaci:

Branislav Blažek – ZŠ s MŠ, Do Stošky
Roman Ftorek – ZŠ s MŠ, Do Stošky
Matej Remiš – ZŠ s MŠ, Brodňanská
Gabriela Nevedelová – ZŠ, Karpatská
Martina Samcová – ZŠ s MŠ, Ul. sv. Gorazda
Veronika Martošová – ZŠ, Slovenských dobrovoľníkov
Alžbeta Harzeková – ZŠ s MŠ, Školská
Simona Kačeriaková – ZŠ s MŠ, Dolná Trnovská
Peter Wolner – ZŠ, Martinská
Linda Pudišová – ZŠ, V. Javorku
Magdaléna Pavelková – ZŠ, Limbová
Klára Holešová – ZUŠ L. Árvaya
Kristína Buchelová – ZŠ, Námestie mladosti
Jakub Mičic – ZŠ, Lichardova
Lukáš Benko – ZŠ, Jarná
Tadeáš Bolo – ZUŠ F. Špániho
Katarína Vrbjarová – ZŠ, Gaštanová

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.