Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Novy_okrsok_msp 2.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Primátor mesta Igor Choma odovzdal náčelníkovi Mestskej polície v Žiline Milanovi Šamajovi symbolicky kľúče od nového policajného okrsku na sídlisku Vlčince. Foto: zilina.sk
21. júna 2016 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na sídlisku Vlčince bude nový policajný okrsok, v plnej prevádzke bude od 1. júla

Z dôvodu efektívnejšieho výkonu Mestskej polície v Žiline v mestských častiach Vlčince, Rosinky, Trnové, oblasť Vodného diela a Lesoparku Chrasť otvorí mesto od 1. júla aj stálu službu na sídlisku Vlčince.

Primátor mesta Igor Choma odovzdal náčelníkovi Mestskej polície v Žiline Milanovi Šamajovi symbolicky kľúče od nového policajného okrsku na sídlisku Vlčince, ktorý bude v plnej prevádzke od 1. júla. Okrsok sídli na Nanterskej ulici, ktorého súčasťou je aj areál detského dopravného ihriska.

Novy_okrsok_msp 1.jpg
V novom policajnom okrsku na sídlisku Vlčince bude mať stálu službu osem mestských policajtov. Foto: zilina.sk

„Na sídlisku Vlčince býva takmer štvrtina obyvateľov nášho mesta. Snažíme sa v tejto mestskej časti, ale aj v okolitých častiach sídliska, zaistiť väčšiu bezpečnosť občanov i verejný poriadok. Rovnako sa mestskí policajti budú venovať intenzívnejšie našim najmenším v oblasti dopravnej výchovy, ktorá je v súčasnej dobe potrebná pre všetky vekové kategórie,“ dodal pri otvorení primátor Igor Choma.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.