Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
uzávierky cesty
ilustračné: SITA
28. augusta 2018 Novinky od ZilinaDen.skNDS, © ZilinaDen.sk Diskusia()

Na križovatke ciest I/11 a I/60 bude do nedele obmedzená doprava

Národná diaľničná spoločnosť, a. s., upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenie na križovatke ciest I/11 a I/60 v Žiline od utorka od 21. hodiny do nedele 2. septembra do 12. hodiny z dôvodu opravy asfaltového krytu.

Uzavretý bude jazdný pruh v smere od Čadce na Poprad (od Kysúc na Ľavobrežnú ulicu), jazdný pruh v smere od Popradu na Bratislavu (z Ľavobrežnej ulice na estakádu) – cesta I/60 a jazdný pruh v smere od Bratislavy na Poprad (z estakády na Ľavobrežnú ulicu) – cesta I/60.

Doprava bude presmerovaná na obchádzkovú trasu po ceste I/60 ulicami Mostná a Nemocničná. Z hlavného ťahu E50 tak bude doprava namiesto po Ľavobrežnej ulici vedená vnútorným prieťahom mesta Žilina. Počas opravy sa vyfrézuje a vyasfaltuje vozovka križovatkových vetiev, opravia sa poklopy a obnoví sa vodorovné dopravné značenie.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.