Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Klientske centrum za.jpg
ilustračné: www.youtube.com
23. októbra 2017 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk Diskusia()

Matričný úrad a Ohlasovňa pobytu sa do konca mesiaca presťahujú

Dve pracoviská Mestského úradu v Žiline budú v záujme skvalitnenia poskytovaných služieb presťahované. Do 30. októbra presťahujú Matričný úrad a Ohlasovňu pobytov – evidenciu obyvateľov do budovy Europalace Žilina na ulici Vysokoškolákov 8556/33.

Na tomto mieste vznikne nové klientske centrum – KAMO (Klientske administratívne miesto pre občana). Občanom poskytne komplexné služby od vybavenia dokladov, cez evidenciu vozidiel, až po vybavenie živnosti. Prispelo k tomu i mesto Žilina tým, že do nového klientskeho centra budú okrem jednotlivých pracovísk Policajného zboru a okresného úradu presťahovane aj dve jeho pracoviská.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.