Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Infuzia_nemocnica_pixabay.com_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
15. marca 2017 Novinky od ZilinaDen.skSITA, © SITA 2017

Infúzne roztoky pre FNsP Žilina by mohli stáť cez 306-tisíc eur

Infúzne roztoky pre Fakultnú nemocnicu s poliklinikou Žilina by mohli stáť 306 421 eur bez dane z pridanej hodnoty. Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Zákazka sa delí na desať častí, pričom jej trvanie stanovil zadávateľ na 12 mesiacov. Vo väčšine častí bude rozhodovať o víťazovi najnižšia cena. Ekonomické a finančné, ako aj technické kritériá sú zverejnené v dokumentoch k obstarávaniu. Obstarávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky, alebo žiadosti o účasť, do 3. apríla tohto roka.

Okrem iného musia uchádzači predložiť doklad o registrácii lieku v SR (neoverená fotokópia), ale aj povolenie MZ SR na veľkodistribúciu humánnych liekov, prípadne iný ekvivalent dokladu, ktorý nahrádza požadované povolenie.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.