Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Infúzia, nemocnica, pacient
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
11. júla 2017 Novinky od ZilinaDen.skSITA, © SITA 2017

Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina hľadá dodávateľa infúznych roztokov

Nemocnica o tom informovala v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Podľa zverejnených informácií celková odhadovaná cena zákazky predstavuje 306 421 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Zákazka sa delí na časti, pričom maximálny počet častí, ktoré môžu byť pridelené jednému uchádzačovi, je 27.

Jednou z podmienok účasti je aj predloženie dokladu o registrácii lieku v SR, povolenia ministerstva zdravotníctva na veľkodistribúciu humánnych liekov, respektíve iného ekvivalentného dokladu, obchodnej špecifikácie predmetu zákazky, t. j. obchodný názov a referenčné alebo katalógové číslo každého zmluvného produktu, cenník (jednotková cena bez DPH, sadzba DPH, jednotková cena s DPH, celková cena bez DPH, sadzba DPH, celková cena s DPH).

Rozhodujúcim kritériom pre výber víťaza bude cena. Trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 12 mesiacov. Ako sa ďalej píše v oznámení, bližšie ekonomické a technické kritériá nájdu záujemcovia v podkladoch. Obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody s jediným uchádzačom. Obstarávateľ sa podľa dostupných informácií rozhodol využiť elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 7. augusta.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.