Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Trolejbus
ilustračné: zilina.sk
20. februára 2018 Novinky od ZilinaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Dopravný podnik chce v Žiline zabezpečiť informatizáciu mestskej dopravy

Dopravný podnik mesta Žiliny, s. r. o., (DPMŽ) plánuje za dvanásť mesiacov nakúpiť komponenty na zabezpečenie informatizácie mestskej hromadnej dopravy.

Investíciu s predpokladanou hodnotou 2,79 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (3,35 mil. eur vrátane DPH) chce financovať s využitím peňazí Európskej únie cez Integrovaný regionálny operačný program na roky 2014 – 2020, z prostriedkov štátneho rozpočtu a tiež z vlastných zdrojov. Vyplýva to z vyhlásenej verejnej súťaže zverejnenej v pondelok vo Vestníku verejného obstarávania.

„Dodaním tovaru, jeho inštaláciou a uvedením do prevádzky bude realizovaná modernizácia vozidlového a komunikačného systému, modernizácia dispečerského riadenia, elektronických zastávkových informačných panelov, zavedenie internetového predaja cestovných lístkov, zavedenie platby bankovou kartou,“ informoval DPMŽ.

Lehota na predkladanie ponúk je 23. marca, otvárať sa majú 26. marca a platiť musia minimálne do 31. augusta tohto roka. Požadovaný celkový obrat uchádzačov za predchádzajúce tri roky je minimálne 5,6 mil. eur a dosiahnutý celkový objem dodávok tovaru, vrátane zariadení tarifno-informačných systémov pri prevádzkovaní verejnej osobnej dopravy, v uvedenom období musí predstavovať najmenej 2 mil. eur bez DPH.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.