Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zrekonstrouvana kuchynka.jpg
zilina.sk
11. septembra 2017 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk

Detské jasle na Veľkej Okružnej zrekonštruovali za 85-tisíc eur

Rekonštrukcia detských jasieľ na ulici Veľká Okružná sa týkala najmä inovácie kuchynských a jedálenských priestorov. Mesto zrekonštruovalo hlavnú kuchyňu, tri výdajne stravy, hlavný vchod do budovy a vzduchotechniku.

Hlavnú kuchyňu rozširovali a nanovo vybavili spotrebičmi. Upravovali tri výdajne stravy na každom oddelení a prerábali vzduchotechniku. Omaľovali chodby aj všetky miestnosti, kde sa robili rekonštrukčné práce.

Vstupna hala.jpg
Vstupná hala. Foto: zilina.sk

Zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta rekonštruujú podľa finančných možností. „Mesto Žilina sa bude snažiť naďalej zveľaďovať priestory detských jaslí, škôlok a škôl, aby naše deti vyrastali v čo najlepších podmienkach, veď práve v nich je naša budúcnosť. Usilujeme sa o to, aby sme postupne prijali do predškolských zariadení všetky žilinské deti, ktorých rodičia o to žiadajú,“ uviedol primátor Žiliny Igor Choma.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...