Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Seniori_zilina.sk_.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zilina.sk
3. mája 2016 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Denné centrum Andreja Kmeťa má novú kotolňu, dnes ju slávnostne odovzdali do užívania

Mesto pokračuje v nastolenom trende a postupne rekonštruuje svoje zariadenia. Dnes sa slávnostne odovzdala do užívania nová kotolňa pre Denné centrum Andreja Kmeťa. Náklady rekonštrukcie boli vo výške 15 306 eur vrátane DPH. Seniori sa tak môžu opätovne stretávať v teplom a príjemnom prostredí.

Rekonštrukcia kotolne denného centra začala odovzdaním staveniska 31. marca 2016. Práce boli dokončené a prevzaté 26. apríla 2016. Kotolňa pred rekonštrukciou bola technicky zastaraná a vykazovala časté poruchy. Prevádzka bola označená ako nebezpečná, z tohto dôvodu sa v dennom centre nekúrilo a bola potrebná kompletná rekonštrukcia.

Primator_zilina.sk_.jpg
Primátor Igor Choma sa zaujímal priamo na mieste o výsledok rekonštrukcie. Foto: zilina.sk

Dva plynové kotly s výkonom 70 kW/ks a jeden plynový kotol s výkonom 26,4 kW, boli nahradené za jeden kotol s výkonom 17,0 až 60,0 kW.

Na slávnostnom odovzdaní kotolne sa zúčastnil primátor Igor Choma, poslankyňa mestského zastupiteľstva Jana Filipová, vedúca odboru sociálneho a bytového Slavomíra Brezovská, zástupca zhotoviteľskej firmy Energy Pro, s. r. o., a seniori.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.