Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
uzávierky cesty
ilustračné: SITA
19. júla 2016 Novinky od ZilinaDen.skKR PZ v Žiline, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Cesta II/507 v Považskom Chlmci bude na niekoľko dní úplne uzavretá

Polícia v Žiline upozorňuje motoristov na úplnú uzávierku cesty II/507 cez Považský Chlmec v súvislosti s realizáciou stavby D3 Žilina, Strážov – Brodno.

V 1. etape bude obojsmerná premávka krátkodobo zastavovaná na maximálne 10 minút počas posunu skruže. V 2. etape bude obojsmerná premávka striedavo vedená po súbežnej jednopruhovej obchádzkovej komunikácii vedenej cez zariadenie staveniska.

Cesta bude v 1. etape uzavretá od 19. do 24. júla, v 2. etape od 6. do 7. augusta.
Cestná premávka bude pri úplnej uzávierke cesty II/507 vedená cez areál zariadenia staveniska po jednopruhovej obchádzkovej komunikácii o šírke 4,5 m s reguláciou dopravy svetelným signalizačným zariadením. V prípade nevyhnutnosti zabezpečí zhotoviteľ riadenie dopravy náležite poučenými a vystrojenými osobami.

Polícia žiada vodičov pri prejazde uvedenou komunikáciou o trpezlivosť a rešpektovanie pokynov regulovčíkov a dopravného značenia.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.