Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Detská univerzita, deti
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
22. júna 2016 Novinky od ZilinaDen.skzilina.sk, © ZilinaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Automobilová Junior akadémia štartuje už onedlho, prihláste na ňu svoje dieťa

V júli sa bude konať Automobilová JUNIOR akadémia, ktorú organizuje Žilinská univerzita v Žiline so spoločnosťou Kia Motors Slovakia, s. r. o., pod garanciou Zväzu automobilového priemyslu SR.

Hlavným cieľom projektu je otvoriť mladým ľuďom cestu k štúdiu technických odborov, spájať tých, ktorí vzdelávajú, s tými, ktorí vyrábajú, a vyčleniť jasné miesto pre budúceho odborníka v tomto procese.

Podľa organizátorov je dnes potrebné meniť prístup verejnosti k technike a štúdiu technických predmetov a prezentovať moderný priemysel, ktorý pracuje na báze špičkových technológií. Veríme, že vzdelávanie v technických predmetoch na všetkých stupňoch štúdia naberie nové rozmery a slovenský priemysel bude môcť zamestnávať šikovných a kvalifikovaných absolventov s technickým vzdelaním.

Táto informácia je užitočná najmä pre rodičov žiakov 7. a 8. tried základných škôl, ktorí môžu svoje deti prihlásiť na akadémiu prostredníctvom webovej stránky, na ktorej nájdu všetky potrebné informácie.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky zo Žiliny raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © ZilinaDen.sk Všetky práva vyhradené. ZilinaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.